• temizlik

  Sivri İstanbul Danışmanlık

  Başakşehir ve çevresinde oturan müşterilerimizin, Buharlı Temizlik ile evlerini profesyonel bir şekilde temizliyoruz.

  +0212 487 82 82
 • yardımcı

  Sivri İstanbul Danışmanlık

  Misyonumuz; Sektörde kalite, güvenilirlik, eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek ve sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

  +0212 487 82 82
 • hasta bakıcısı

  Bebek, Çocuk, Yaşlı ve Hasta Bakımı

  Sevdiklerinize en güzel hizmeti sunabilecek personellerimizi ön mülakatlardan sonra sizinle görüştürüyoruz.

  İzlemeyi unutmayın
 • bebek bakıcısı

  BEBEK VE ÇOCUK BAKIMI

  Kendisiyle severek ilgilenen kişilerle birlikte olan çocuğun özgüveni yüksek ve son derece uyumlu olduğundan dolayı bakıcı adaylarımızı özel testlere tabi tutuyoruz.

  HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

2015 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Sivri İstanbul Danışmanlık, Temizlik, Bakıcı, Emlak Hizmetleri olarak, bugüne dek güvene dayalı bir sistemle çalışmaktayız. Sivri İstanbul danışmanlık olarak, müşteri memnuniyetini en önde tutuyor, onlara en uygun çalışanı bulmak konusunda titizlikle çalışıyoruz. İstanbul'da hizmet vermekte olup bakıcı, temizlik elemanı, ev işlerine yardımcı eleman ihtiyaçlarınız için insan kaynakları ekibimizle, işimize özen gösteriyoruz.

Emlak konut uzmanlarımızla, işyeriniz ya da mülkünüzün değerine değer katacak şekilde tanıtımını; teaser, slider, gif, sanal tur, çizgi altı ve üstü reklam yöntemleriyle gerçekleştiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerimizin taleplerine en ekonomik ve en kaliteli hizmeti verebilmektir.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

>Evinizi, çocuklarınızı, hastalarınızı veya işyerinizi emanet edeceğiniz kişileri seçerken, sizin için en uygun kişiyi bulmak için elemanlarımızla, iş ve meslek danışmanlarımız aracılığı ile detaylı bir ön mülakat gerçekleştiriyoruz. Özel testler sonrasında size en uygun adayları belirleyip, bizimde bulunduğumuz bir görüşme ayarlıyoruz. Görüşmeyi ister sizin belirlediğiniz bir adreste ya da ofisimizde gerçekleştiriyoruz.

SİVRİ İSTANBUL BAKICI, TEMİZLİK, EMLAK&KONUT

Aşağıdaki linklerden başvuru formlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin