Müşterilerimizin birçoğundan Vize hakkında duyduğumuz sıkça sorulan sorulardan sadece birkaçı.

Genel Sorular

YUK Kanununun Uygulanmasına İlişkin yönetlemikin 13.maddesinde belirtilen Vize muafiyeti hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türkiye’de doksan güne kadar kalacak yabancıların, vatandaşı oldukları veya yasal olarak bulundukları ülkedeki konsolosluklardan amaçlarına uygun vize alarak gelmeleri gerekmektedir.

Vize ile Türkiyede maksimum 180 günde 90 gün kalınabilmektedir.

Vize muafiyet hakkınız yok ise 3. farklı bir ülkedeki T.C. Dış Temsilciliğinden vize alarak Türkiyeye giriş yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz ülkedeki T.C. Dış Temsilciliklerine giderek İstizanlı(Özel Meşruhatlı) Vize başvurusu yapmanız gereklidir.

İkamet izninizin devamında çıkış yapmadan sahip olduğunuz vize/vize muafiyeti kullanılamamaktadır.

Dış temsilciliklerimize yapılan vize başvurusunun Göç İdaresi Genel Müdürlüğümüne iletilmesi ve İçişleri Bakanlığı onayı alınmadan vize verilmemesi durumudur. Yani ön izinle verilen vize anlamına gelir.

Tamamen size kalmış. Evde olmayacaksanız, bilgileri müşteri panelinize yazarak evinize nasıl erişeceğinizi bize bildirdiğinizden emin olun.

Başvuru yapılan dış temsilciliğimizden öğrenilebilir. Ek olarak YİMER 157 hattı üzerinden başvuran bizzat ulaştığı ve güvenlik sorularını geçtiği takdirde sorgulaması yapılabilir.

Konsolosluktan almış olduğunuz vizenizi en geç 6 ay içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

E-Vize Türkiye’ye turistik veya ticari amaçlar için yapılan seyahatlerde geçerlidir.E-Vize ön başvurusunu oturma izni sayfamızdan yapabilirsiniz.

Temizlik Soruları

Standart bir temizlik sırasında evinizin her odasında nelerin temizlendiğini gösteren bir liste. Ayrıca, müşteri gösterge tablonuz üzerinden ek öğeler talep edebilirsiniz.

Evet, yeni ev temizliğinde malzemeler bize aittir. Ayrıca ekibin yemek masrafı da fiyata dahildir.

Haftalık temizlemeden bir defalık temizlemeye, taşınma ve taşınma temizliğine kadar çeşitli hizmetler sunuyoruz. Farklı hizmetleri, ön sayfayı ziyaret ederek ve sayfanın ortasındaki "Hizmetler" düğmesine tıklayarak görebilirsiniz.

Hizmet türü ve evinizin büyüklüğüne göre kişi sayısı değişmektedir.

Düzenli siparişlerde fiyatlarımız değişmektedir.